Főoldal > Kulturális eseménynaptár > 2018.10.23
  • Betűméret
    nagyítás
  • Elküldöm e-mailben
  • Kinyomtatom

  • Megosztom:
  • Share


23.

XX. Szeben Megyei Magyar Napok

Helyszín: Szeben megye

Szervező: Szeben Megyei RMDSZ, Medgyesi RMDSZ, Szeben Megyei EMKE, Medgyesi MADISZ

Programfelelős: Balázs Béla Attila, Orosz Csaba, Fazekas Attila

23.

Megemlékezés az '56-os forradalomról

Helyszín: Arad

Szervező: RMDSZ Arad Megyei Szervezete, Pro Identitas Egyesület

Programfelelős: Faragó Péter, Horváth Júlia, Péró Tamás, Szabó Mihály

23.

Megemlékezés az '56-os forradalomról

Helyszín: Kolozsvár

Szervező: RMDSZ Kolozsvári Szervezete

Programfelelős: Czirmay Zoltán

23.

Megemlékezés az '56-os forradalomról

Helyszín: Bukarest, Petőfi Sándor Művelődési Központ

Szervező: Bukaresti Petőfi Művelődési Társaság

Programfelelős: Buday Richárd

23.

Megemlékezés az '56-os forradalomról

Helyszín: Lugos – RMDSZ-székhaz

Szervező: Lugosi RMDSZ

Programfelelős: Langó Ferenc

23.

A történelem sodrában

Helyszín: Erdőszentgyörgy

Szervező: BPME

Programfelelős: Hegyi László, Kovrig Magdolna, Menyhárt Zsuzsa

23.

Megemlékezés az '56-os forradalomról

Helyszín: Négyfalu

Szervező: RMDSZ

Programfelelős: Géczi Gellért

23.

Megemlékezés az '56-os forradalomról

Helyszín: Marosszentkirályi történelmi egyházak

Szervező: Marosszentkiráyi RMDSZ

Programfelelős: Kis Réka, Veres László

23.

Megemlékezés az '56-os forradalomról

Helyszín: Brassó

Szervező: BUE

Programfelelős: Andrási Benedek, Szász Ferenc

23.

Megemlékezés az '56-os forradalomról

Helyszín: Tordaszentlászló

Szervező: TTGYKE, RMDSZT

Programfelelős: Boldizsár Zeyk Zoltán, Boldizsár Zeyk Imre

23.

’56-ra emlékezve Ki mit tud? – történelmi vetélkedő középiskolásoknak. Verses-dalos összeállítás diákok előadásában

Helyszín: Kolozsvár – HGKA

Szervező: HGKA Gróf Mikó I. Könyvtár SZKE SZINT

Programfelelős: Miklós Erika

23.

Emlékezés az 1956-os magyar forradalomra

Helyszín: Székelykeresztúr, unitárius templom, Millenniumi emlékmű

Szervező: Székelykeresztúr Város Önkormányzata, történelmi egyházak, Zeyk Domokos Technológiai Líceum

Programfelelős: Történelmi egyházak lelkészei, Tódor Éva

23.

Emlékezés az 1956-os magyar forradalomra

Helyszín: Déva

Szervező: TGEL

Programfelelős: Lengyel Izabella

23.

Rendhagyó történelemóra

Helyszín: Vajdahunyad

Szervező: EMKE Vh, KJFVT

Programfelelős: Doboly Beatrix

23.

MEGEMLÉKEZÉS AZ 1956-OS FORRADALOMRA

Helyszín: FÜGGETLENSÉG UTCA (HŐSÖK TERE)

Programfelelős: Nagy-Babos Tamás